MDS KLimatyzacja 

nasze usługi

Oferujemy Montaż Klimatyzacji, Rekuperacji, Pomp Ciepła, Paneli Fotowoltaicznych i Stacji Uzdatniania Wody

Klimatyzacja

czyli chłodzimy i ogrzewamy

Specjalizujemy Się W Sprzedaży I Montażu Klimatyzatorów Wiodących Firm. Zaprojektujemy, Wycenimy, Doradzimy I Dobierzemy Ofertę Do Twoich Potrzeb. Montujemy Zarówno W Domach Prywatnych Jak I Małych I Średnich Firmach

Nowoczesne Klimatyzatory Są Urządzeniami Uniwersalnymi. Coraz Częściej Producenci Oferują Klimatyzację Z Funkcją Ogrzewania, Która Chłodzi W Czasie Letnich Upałów I Grzeje, Gdy Temperatura Znacznie Spada Jesienią I Wiosną. Klimatyzator Do Ogrzewania Domu I Mieszkania Sprawdzi Się Także Gdy Jeszcze Nie Zostało Uruchomione Podstawowe Źródło Ciepła (Centralne Ogrzewanie Czy Piec) Oraz Wiosną, Gdy Ogrzewanie Główne Już Nie Działa, A Nadal Zdarzają Się Chłodne Dni I Noce.

Montujemy klimatyzatory różnych marek, również te które nasz klient uważa za najlepsze, jednak ze względu na wieloletnie doświadczenie polecamy naszym klientom szczególnie niżej wymienione marki

Najczęściej montowane klimatyzatory:

Rekuperacja

czyli oszczędność dla kieszeni i dla środowiska

26

wysokie koszty ogrzewania w  dużej mierze wynikają ze strat ciepła, spowodowanych wentylacją pomieszczeń. Ciepłe powietrze jest usuwane a w jego miejsce napływa powietrze świeże ale zimne które trzeba ogrzać. W dobrze ocieplonym domu blisko połowa dostarczanego ciepła służy właśnie do tego. Rekuperator to dobry sposób aby to zmienić.

Rekuperator to urządzenie, umożliwiające ogrzewanie świeżego powietrza napływającego do pomieszczeń ciepłem powietrza wywiewanego. Dzięki rekuperatorowi następuje odzysk ciepła z wentylacji. Sprawność odzysku ciepła najlepszych urządzeń przekracza 90%.

POMPY CIEPŁA

czyli Tanio, wygodnie  i na długo

242306658_221917759957144_1297503219505538815_n

W Naszej Ofercie Posiadamy Pompy Typu Powietrze-Woda, Które W Ramach Jednego Układu Łączą Funkcję Ogrzewania, Chłodzenia I Ciepłej Wody Użytkowej. Dzięki Zastosowaniu Inteligentnych Sterowników  Pompy Bardzo Precyzyjnie Dobierają Parametry Pracy Do Wymagań Użytkowników. Wpływa To Pozytywnie Na Koszty Eksploatacji I Wydłużoną Żywotność.Część Oferowanych Urządzeń Posiada Funkcję Sterowania Za Pomocą Aplikacji Mobilnej, Co Zwiększą Komfort Użytkowania.

dodatkowe usługi

montujemy również

Panele fotowoltaiczne

Filtry uzdatniania wody

MDS Klimatyzacja

Kontakt

Tel. 609160996

e-mail: klimamds@gmail.com

 

Znajdz nas